XIX Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Kaczory 2017 r.

Po zwycięstwie w Gminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Łubiance reprezentowali gminę Szydłowo w XIX Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych w Kaczorach. Zawody zostały zorganizowane przez KP PSP w Pile oraz Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Pile.
       Po wprowadzeniu uczestników na stadion przez komendanta zawodów Kpt. Pawła Kamińskiego i złożeniu meldunku Komendantowi KP PSP w Pile bryg. Rafałowi Mrowińskiemu, 13 drużyn z powiatu pilskiego przystąpiło do sportowej rywalizacji, składającej się z sztafety pożarniczej oraz ćwiczenia bojowego.
       Jako pierwsze sztafetę rozpoczęły 4 drużyny kobiece w kategorii C. Następnie rywalizowało 9 drużyn męskich w kategorii A. Po części bojowej i zsumowaniu uzyskanych czasów klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

W kategorii Kobiet C

1. OSP Wiktorówko