Odsłon : 42010
Zawiadomienie PDF Drukuj Email

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Łubiance informuje, że dnia 14 lutego 2015 r. o godzinie 17:00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze, w sali parafialnej "Nazaret" w Starej Łubiance.

Wszyscy, którzy chcą wstąpić w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej zapraszamy w dniu zebrania na godzinę19:00.

Za Zarząd

Zbigniew Grzelak

Weekendowe wichury PDF Drukuj Email

10 stycznia o godzinie 17:20 zastęp OSP KSRG Stara Łubianka został zadysponowany przez dyżurnego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Pile, do usuwania skutków wichury. Nasze działania polegały na usuwaniu powalonych drzew na jezdnię, które uniemożliwiały ruch samochodom na drogach krajowych. W pierwszej kolejności udaliśmy się na drogę K10 w miejscowości Stara Łubianka, następnie na drogę K11 w miejscowości Krępsko. Kolejne zgłoszenie tego dnia dotyczyło usunięcia powalonego drzewa, które spadło na samochód osobowy w miejscowości Stara Łubianka. Na koniec przyjęliśmy zgłoszenie o zatarasowanej drodze w miejscowości Dobrzyca. Nasze działania trwały prawie 3 godziny.

Życzenia Bożonarodzeniowe PDF Drukuj Email

Wesołych Świąt bez zmartwień z barszczykiem, z grzybami, z karpiem, z gościem co niesie szczęście, czeka nań przecież miejsce.
                 Wesołych Świąt, a w święta niech się snuje kolęda, a gałązki świerkowe- niech Wam pachną na zdrowie

Pełnych miłości,
upływających w serdecznej,
rodzinnej atmosferze
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wielu szczęśliwych dni
w nadchodzącym 2015 roku
Strażakom oraz Sympatykom straży życzą:

Druhny i druhowie z OSP w Starej Łubiance

Z głębokim żalem PDF Drukuj Email

Pogrążeni w głębokim smutku, pragniemy poinformować, że w dniu 24 grudnia 2014 r. odszedł na wieczną wartę ze strażackich szeregów śp. Druh Józef Grzelak.
       Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.

Spotkanie opłatkowe z miłą niespodzianką PDF Drukuj Email

W niedzielne popołudnie w remizie OSP Stara Łubianka odbyło się spotkanie druhen i druhów wraz ze swoimi pociechami. Spotkanie odbyło się w towarzystwie Świętego Mikołaja. Gość przyjechał wraz ze swoimi Śnieżynkami Dominiką i Izą, wozem bojowym. Przywitaliśmy go wspólnym odśpiewaniem kolędy. Po wręczeniu drobnych upominków, Święty Mikołaj opuścił Nas. Natomiast naczelnik druh Piotr Ferster, przy tej okazji podzielił się opłatkiem oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia Bożonarodzeniowe i noworoczne.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»