Aktualizacja zdarzeń

Aktualizacja zdarzeń z ostatnich dwóch tygodni, które były bardzo pracowite w naszej jednostce.

11 sierpnia godzina 19:29 – usunięcie owadów błonkoskrzydłych w miejscowości Stara Łubianka.

12 sierpnia godzina 13:54 – wypadek na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Nowa Łubianka. Poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana do szpitala w Pile. Na miejscu działali również strażacy z JRG 1 Piła, ZRM, Policja.

14 sierpnia godzina 14:20 – pożar domu w miejscowości Skórka, po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się że siły i środki z powiatu złotowskiego są wystarczające po czym zostaliśmy odesłani do remizy.

23 sierpnia godzina 14:11 – pożar przewodu kominowego w miejscowości Szydłowo. Nasze działa polegały na wygaszeniu paleniska oraz wyczyszczeniu komina przy pomocy sprzętu kominiarskiego. Na miejscu działali także strażacy z OSP KSRG Szydłowo.

25 sierpnia godzina 13:36 – usunięcie owadów błonkoskrzydłych w internacie w Starej Łubiance.

25 sierpnia godzina 15:18 – pożar zboża w miejscowości Nowa Łubianka. Nasze działania polegały na dogaszeniu pogorzeliska, ponieważ dzięki bardzo szybkiej reakcji rolników pożar nie zdążył się rozprzestrzenić i spalaniu uległo około 2h zboża.

27 sierpnia godzina 02:00 – pożar kapliczki przy drodze między Starą Łubianką a Tarnowem.